Hakkımızda
TST LOGISTICS 2004 yılında, uluslararası taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacı ile deneyimli bir ekip tarafından kuruldu. Türkiye'yi dünyaya ulaştıran firmalar arasındaki yerini çok kısa sürede aldı.

Taşımacılığın temelini oluşturan; organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik TST LOGISTICS 'in
esas aldığı temel kavramlardır. Bu sebeple çalışmakta olduğu seçkin firmalarla entegre bir ağ oluşmuştur. Yükün miktarına, cinsine, teslim yerine, uzaklığına veya yakınlığına bakmaksızın taşıma faaliyetini, başından sonuna kadar takip edip, malın zamanında alıcısına hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlamaktadır.

TST LOGISTCS tüm Avrupa ülkeleri karşılıklı,komple taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalar, gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda depolama, etiketleme ve paketleme gibi lojistiğin her alanlında müşterilerine komple çözümler de sunmaktadır.

TST LOGISTICS araçlarını uydu takip sistemi ile anlık görüntüleyebilmekte ve tüm faaliyetlerini GPRS yazılımı üzerinden sürdürmekte ve raporlamaktadır.

Hakkımızda
Copyright 2011 © TST LOGISTICS - Tüm Hakları Saklıdır
Desing by ÖMER ÖNER
Misyonumuz
Taşıma şekillerine göre müşterimize entegre, kaliteli hizmetler sunarak, malları onların adına daha hızlı ve ekonomik olarak taşıyıp katma değer yaratmaktır.
Değerlerimiz

Etkin ve kaliteli bir destek hizmeti sunan TST LOGISTICS sektöründe önemli yerleri bulunan 85  şirketle başarılı çalışmalar yapmaktadır. Taşıma organizasyonlarını kesintisiz ve kaliteli bir biçimde yürütmesinden dolayı çalışmakta olduğu şirketlerin vazgeçilmez destekçisidir. Bu sorumluluk bilinci ile müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için mevcut yapısını sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir.